راهکار آتنا

آتنا خدای خرد و جنگاوریه و دلیل نامگذاری شهر آتن یونان از این الهه گرفته شده. یه روز که زئوس سردرد داشته، سرشو باز میکنن و آتنا با زره و لباس میاد بیرون! دیگه هیچی عاشق بچش میشه! همین قضیه حسادت بقیه بچه های زئوسو درمیاره چون فقط آتنا حق داشته با آذرخش (سلاح) باباش بازی کنه! آتنا علاوه بر اینکه در جنگ همیشه بدنبال صلحه، خیلی اهل هنرو ادبیات و حتی فلسفه ست. ازونجا که صلح جو و هدفمنده، تو مسابقه ای که با خدای زیرزمین داشت، درخت زیتون هدیه برد درحالیکه اون خدا، پوزئیدون، دریای شوری بوجود آورد و درنهایت درخت زیتون برنده و بعنوان نماد صلح باقی موند. آتنا حتی به هراکلس یا هرکول کمک زیادی کرد که در نهایت هرکول بهش جایزه سیب زرین خودشو پیش کش کرد. پرومتئوس هم که عاشق آتنا بود، به انسانها خواندن، نوشتن و قدرت تکلم داد و بعد آتنا بهش کمک کرد تا آتش رو هم به مردم هدیه بده.

با ما تماس بگیرید

این راهکار چه نتیجه‌ای براتون داره؟

این راهکار برای قدر ترین هاست! پروسه‌ی برندسازی هیچوقت متوقف نمیشه! هرچند فروش، فضای مجازی و نیروی متخصص دارید ولی برای جاودانگی در ذهن‌ها هیچوقت تلاش تمومی نداره، مثلا قطعا افت از رتبه یک گوگل، یا کاهش فروش دوره‌ای حتی در شناخته‌شده ترین‌ها اتفاق میوفته. اینجا بیزینس پلن، استراتژی‌های مدیریتی، مدیریت بحران و طرح‌ریزی چشم اندازهای دوربرد ما حتما نیازت میشه. علاوه بر این برای جاودانگی بخشی از ارائه‌های ما به این شکله: وجه تمایز، سایت با کدنویسی منحصربه‌فرد، اپلیکیشن، شعار اختصاصی، ساخت تیزر، مستند، تبلیغات بیلبوردی، ابزارهای ERP, SWOT و غیره. وقتشه اسطوره بشی!

مشاوره کسب و کار

اینجا میتونی با پر کردن فرم تحلیل کسب و کار منتظر بمونی تا همکاران ما در واحد مشاوره با شما تماس بگیرن یا اینکه میتونی خودت مستقیم همین حالا باهاشون ارتباط برقرار کنی! 

ارتباط با عطا

ارتباط با مریم

ارتباط با عطا

ارتباط با مریم

رزرو مشاوره کسب و کار

اینجا میتونی با وارد کردن مشخصاتت درخواست بدی تا همکاران ما در واحد مشاوره فاین‌کد با شما تماس بگیرن و شما رو در زمینه نیازهای کسب و کارتون راهنمایی کنن.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .