راهکار دمتر

دمتر خدای حاصلخیزی، نان و حبوبات، خواهر زئوسه که خیلی در بین آدما محبوبه. خدای زیر زمین (هادس) عاشق دخترش میشه و دخترشو میدزده میبره! دمتر هم کلی تلاش میکنه دخترشو پس بگیره ولی چون دخترش از غذای زیر زمین خورده بوده، محکوم به زندگی در اونجا میشه. دمتر با خدای زیر زمین توافق میکنه که حداقل 8 ماه در سال روی زمین و 4 ماه زیر زمین باشه. پس اون 8 ماه که دخترش، پرسفونه، پیش مامانشه بهار و تابستونه و اون 4 ماه که دمتر ناراحت از دوری دخترشه، پاییز زمستون و زمین خشک و بی حاصله! بخاطر عشق و تلاش های زیاد به دخترش، دمتر به مادرانه بودن هم شهرت داره.

با ما تماس بگیرید

این راهکار چه نتیجه‌ای براتون داره؟

این راهکار برای استارت‌آپ‌ها و اوناییه که تازه شروع کردن و مسیر و برنامه ریزیشون هنوز تکمیل نیست. اول اگر مشکل سرمایه‌گذاری وجود داشته باشه و بودجه کافی نباشه، شما رو به هلدینگ مادر لینک می‌کنیم و از این نظر تامین! بعدم کلی می‌شینیم اختصاصی برات برنامه ریزی می‌کنیم و طی یک پروپوزال، خیلی حرفه‌ای، بیزینس پلن مختص خودتو ارائه می‌کنیم. در نهایت صد البته که فضای مجازی رو برات راه اندازی می‌کنیم، از تولید محتوا گرفته تا طراحی و سئو!

مشاوره کسب و کار

اینجا میتونی با پر کردن فرم تحلیل کسب و کار منتظر بمونی تا همکاران ما در واحد مشاوره با شما تماس بگیرن یا اینکه میتونی خودت مستقیم همین حالا باهاشون ارتباط برقرار کنی! 

ارتباط با عطا

ارتباط با مریم

ارتباط با عطا

ارتباط با مریم